Chcete psa?

Vybírejte pečlivě
Asi není třeba nikoho upozorňovat na fakt, že ne každé psí plemeno je vhodné do každé rodiny. Zejména rodiny s malými dětmi by měly vybírat psa velmi opatrně právě s ohledem na děti. Při výběru psa si musíte zodpovědět několik otázek:

Kolik času na něj budu mít?
Uživím ho?
Budu se mu věnovat?
Jsem připravený na výchovu psa?
Mám doma děti?

pes akita

Pokud si dokážete všechny tyto důležité otázky zodpovědět, pak můžete začít shánět psa. Pes není hračka a člověk si na něj čas najít musí. Skvělým plemenem je akita inu. Je to japonský pes, který je přes svou větší velikost vhodný kamkoliv, a to i malým dětem. Je to dáno jeho skvělou povahou. Akita je velmi přátelská, ale zároveň si dokáže ochránit svou rodinu. I když má povahu mírnou, je potřeba se jí věnovat. Nepotřebuje zrovna dril na cvičáku, ale určitě ocení nějakou tu procházku a zábavu. Dokáže se zabavit i sama, takže nepotřebuje většinu vaší pozornosti. Děti miluje, ale i tak je potřeba nikdy nenechávat psa samotného s malými dětmi, protože nikdy nevíte, jestli dítě psovi nechtěně nějak neublíží. Vždy je lepší problémům předcházet.

akita inu

Rozhodli jste se pro akitu?
Chováme pouze japonskou linii, a naše chovatelská stanice získala několik certifikátů a mezinárodních ocenění. Patříme mezi naprostou špičku co se týče chovu akit. U nás máte jistotu, že získáváte pečlivě odchované štěně, které pochází jen od těch nejlepších rodičů. Všechny naše štěňata mají průkaz původu, což by měla být naprostá samozřejmost u všech chovatelů. Aktuálně mámě štěňata akita inu na prodej Kenichiai.cz
a to 3 rozkošné pejsky, kteří už se těší do svých nových domovů. O akity se staráme s láskou, a vždy dbáme na to, aby našly milující rodinu, kde ocení jejich skvělé povahové vlastnosti. Akita je pro každého – a možná bude vaším novým psím kamarádem. Podívejte se na naše volné pejsky, ze kterých si můžete vybrat vašeho nového přítele.