Parkujte pod střechou


Auto dnes musí mít téměř každý. Málokde jsou takové spoje hromadné dopravy, kdy se člověk dostane bez problémů jak do zaměstnání či školy, tak ze zaměstnání domů. Proto tolik lidí musí mít v domácnosti jedno a více aut. Ruku v ruce s tímto problémem jde problém s nedostatek parkovacích míst. Málokde je zaparkovat, a najít kryté stání je téměř nemožné. Přitom právě kryté stání je mnohem lepší než to otevřené.

garážové stání

Pokud máte možnost parkovat na vlastním pozemku, můžete si na něm vybudovat garážové stání. To je pro vaše auto nejlepší parkování, a to hned z několika důvodů – chrání vaše auto před sněhem, mrazem, horkem, ptačím trusem i kroupami. Svoje auto byste měli mít pod střechou zejména pokud máte novější auto, kde je dražší pojistka i servis. Případné poničení karoserie se vám může prodražit, a to i pokud máte pojistku.

Vyrobíme vám ho
Pokud nechcete nic stavět, můžete zvolit levnější variantu, kterou si u nás můžete koupit. Dřevěný přístřešek na auto vám vyrobíme a můžeme vám ho sestavit na klíč. Montáž ale zvládne každý, stačí jen troška manuální zručnosti. Naše výrobky dodáváme zpravidla v demontu, a zákazník si stavebnici sestaví. Dostanete přístřešek vyrobený z kvalitních masivních hranolů, ukotvení, střešní krytinu a návod.

garáže na auta

  • Dopravu vám můžeme zajistit

– Naše výrobky vám rádi dovezeme až k vám domů
– Nebo si je můžete vyzvednout u nás a odvézt sami

Na výrobu dřevěných výrobků používáme jen kvalitní masivní dřevo, které je impregnováno proti plísním a škůdcům. Kromě přístřešku u na auto u nás koupíte i dřevěné altány, pergoly i zástěny. Pravidelně míváme akce na různé komponenty, takže můžete ušetřit hezkých pár korun. Při nákupu přístřešku si můžete vybrat uchycení i typ střešní krytiny. Chraňte svoje auto před vnějšími vlivy a parkujte ho pod střechou přístřešku, který u nás koupíte od 10 tisíc Kč.