Vysavačem proti nečistotám v bazénu

Každý, kdo má doma bazén, určitě musí provádět jeho pravidelnou údržbu. Bez ní bude voda zakalená, a při pohledu na ni vás opravdu přejde chuť se do ní ponořit. Proto nepodceňujte péči o bazénovou vodu, a mějte při ruce vše, co k ní potřebujete. Kromě bazénové chemie je naprostou nutností bazénový vysavač. Používá se k čištění dna a stěn bazénů, a to jak vnitřních, tak venkovních. Jen díky bazénovému vystačí zbavíte stěny vašeho bazénu nečistot.

listí u  <a href=bazénu“ “ data-rich-file-id=“126769″ src=“https://valmeko.cz/wp-content/uploads/swimming-pool-2461422_640.jpg“>

Na velikosti záleží
Před nákupem vysavače je potřeba zvážit, jaký typ vysavače je pro vaše potřeby nejlepší. Existuje několik typů.

  • Pro menší bazény bohatě postačí ruční vysavač
  • Bazén s větší plochou bude potřeba udržovat automatické vysavače

Jaký je mezi nimi rozdíl?
Automatický nebo poloautomatický vysavač funguje tak, že se připojí na filtrační jednotku, případně mohou mít vlastní filtraci. U ručních vysavačů stačí pouze připojení k vodě. U nás najdete všechny druhy bazénových vysavačů včetně příslušenství a náhradních dílů. Pro bazény u nás máme všechno – od soli až po vonné esence. Pokud potřebujete nakoupit příslušenství k bazénu, jste u nás na správné adrese.

bazénový vysavač

Protože každý není technický typ, určitě oceníte naši pomoc při výběru příslušenství k bazénům. Společně najdeme nejvhodnější typ vysavače i další příslušenství, které vám značně usnadní čištění bazénu od napadaných nečistot. Dbejte na to, aby byl váš bazén pravidelně čištěný, jen tak se vyhnete problémům v podobě zelené a páchnoucí vody. Pravidelným čištěním navíc prodloužíte jeho životnost, což se týká plastových bazénů. Usazené nečištěné nečistoty mohou zanechat na plastové vaně povlak, který po nějaké době vyčistíte opravdu těžko. Nechte si zničit bazén, a věnujte mu pravidelnou péči. Jen díky tomu bude neustále připravený k použití a dlouhé roky vám bude sloužit ve výborné kondici.