Zábavné hry

Neznám opravdu nikoho, který by nerad hrál hry. A to nemluvím hlavně jenom o dětech, které hrami přímo žijí. Každé dítě má rádo nějaké hry. A je úplně jedno, jestli tu jsou deskové hry na doma anebo hry venku. Taky záleží na tom, z jaké generace samozřejmě jste. Já jsem vyrůstala v devadesátých letech, takže si dokážete jistě představit, že já jsem neměla k dispozici žádný mobilní telefon anebo nějaké playstationy. Jistě znáte playstation. Ty už byly někdy k takovému datu, kdyby bylo asi patnáct nebo šestnáct let, ale já jsem je vůbec nehrála. Protože pro nás a pro mou rodinu byly naprosto nedostupné.

I kostky jsem taky hrála.

Tehdy stály snad tolik, že by za to máma s tátou museli dát asi půlku platu. Vůbec nevím, kolik tehdy stály peněz, ale abych se přiznala, tak v té době mě PlayStationy ani vůbec nebraly. Nebavilo mě to, tak jsem si řekla, že opravdu bude asi nejlepší, když si budeme a hrát s dětmi venku. A stejně mě nejvíc bavily hry venku. A to třeba skákat panáka anebo hrát na honěnou venku na čerstvém vzduchu.

Děti mají rádi hry.

A nejlepší opravdu bylo hrát na honěnou, ta mě to nejvíce bavilo. Opravdu jsme se s dětmi u toho užily spoustu srandy a bylo nás třeba u toho patnáct dětí. Nyní, když jdu třeba ven se synem, taky mi je opravdu smutno, když vidím, jak všechna hřiště zejí prázdnotou. A čím to je? Samozřejmě tím, že všichni asi sedí doma u počítačů anebo u televizí. Mě osobně by to nebavilo ani nyní sedět jenom doma a sledovat televizi nebo pařit hry na počítači. A co třeba mobilní hry? Sice ano, musím se přiznat, že mobilní hry mě velmi dobře zabaví, když jsem třeba v čekárně u lékaře a čekání je už opravdu dlouhé. tak si samozřejmě nějaké mobilní hry moc ráda zahraji. A myslím si, že opravdu v tomhle nejsem jediná, kdo hraje takové online hry. Nebo vy jste opravdu nikdy nezkusili nějaké jiné hry, než jenom klasické?