Bazén jako moře

Z celého roku se vždycky nejvíc se těším na lé to o, protože moc ráda sportuji. A je jasné, že v létě je toho více na výběr. V létě má člověk opravdu větší využití ke sportování než třeba v zimě. Já totiž velmi ráda běhám, ale taky plavu. A už jako malá holka na základní škole jsem běhala za naší školou, protože jsem chodila do atletiky. Hodně mě to bavilo a byla jsem velmi soutěživá žákyně. Nicméně ale postupem času, mě to přestalo bavit. Já vím, že je to takové sobecké. Jenomže jsem si nemohla pomoct. V páté třídě jsem si našla jinou kamarádku, která se přestěhovala k nám a začala chodit do stejné třídy jako já.

U nás je sladká voda.

A ona ta kamarádka závodně plavala. Tak musím zmínit, že mě to plavání opravdu nadchlo. Tak jsem začala chodit taky plavat. A maminka chodila občas se mnou, aby se přesvědčila, jak v plavu. A nakonec to dopadlo tak, že po několika letech nám rodiče na zahradu pořídili bazén. Jenomže já jsem nechtěla obyčejný bazén. Byla jsem zvyklá, že v našem klubu plavání je voda slaná. Takže jsem poprosila maminku, jestli by nemohla koupit sůl do bazénu.

Mořská voda je slaná.

Ze začátku mi maminka říkala, že jsem asi blázen, že to bude nepraktické. Jenomže já jsem chtěla, abychom sůl v bazénu měli. Nakonec si maminka na internetu přečetla, že sůl do bazénu je taky výhodná v tom, že má lepší antibakteriální účinky a že voda v bazénu dlouho vydrží čistá. Tak víte, jak to nakonec dopadlo? Samozřejmě, že maminka pořídila do sůl bazénu. A musím říct, že létají jsem opravdu udělat nemohla. Víte, za začátku jsem se toho taky hodně bála, bála jsem se hlavně o oči. Co budu dělat, když mě od soli z bazénu budou pálit oči? Nebudu potom slepá. Nicméně, ale později jsme se dozvěděla, že sůl do bazénu je naprosto nezávadná a každý se tam může koupat bez obav. Alespoň si můžu říkat, že jsem jako u moře. A vy by jste si pořídli domů k bazénu sůl do bazénu https://www.chlorito.cz/morska-sul?