Vlastní bydlení

Věděli jste, že existuje hypotéka bez dokládání příjmu? Abych se přiznala, tak jsem o tom vůbec nevěděla. Vždycky jsem měla za to, že když si chce člověk půjčit nějaké peníze, tak musí něčím doložit, že bude mít čím splácet. Protože jinak to chápu tak, že si vlastně půjčku anebo hypotéku bez dokládání příjmů může vzít opravdu každý. Co když si někdo vezme hypotéku bez dokládání příjmů a potom to nebude splácet? Jak se potom tahle situace bude řešit? Vždyť se ten, kdo si vezme peníze může ohánět tím, že vlastně nemá žádný příjem. Že vlastně žádný příjem nedokládal. Tak jak se pak tohle bude řešit? Ale logické je, že se předpokládá, že všichni lidé budou poctiví, když budou žádat o nějakou hypotéku, a to včetně hypotéky bez dokládání příjmů.

Dům pěkně od začátku.

Já jsem si řekla, že já osobně bych se hodně styděla, kdybych si od někoho půjčila peníze anebo přímo od banky. A pak bych potom nesplácela. Byla by to taková ostuda, že já bych už ani nemohla vylézt z domu. Já jsem hodně poctivý člověk, tak vím, že já bych udělala úplně všechno proto, abych všechno splácela včas.

Vysoký panelový dům s byty.

Sice já opravdu nemám ráda žádné půjčky, ale když jsme s přítelem hledali nějaký malý byt na nákup, tak nám nezbylo nic jiného než si vzít hypotéku bez dokládání příjmu. Přišlo nám to jako nejvýhodnější a taky nám to bylo doporučeno všemi. Jsem velmi spokojená, že nám hypotéka bez dokládání příjmů dopadla a my už s přítelem konečně máme svůj vysněný byt. Sice je malý, ale nám bohatě stačí. Ještě se tam vejde naše dítě, které je už na cestě a taky náš malý pes, který nás všude doprovází. Nemusíte se bát, že žádost o hypotéku je zdlouhavá nebo že na vás budou zlí a vyptávat se vás na všechny možné věci. Tady u této hypotéky bez dokládání příjmů https://www.hypotekybezregistru.cz/ vám nebudou dávat zbytečné otázky, na které se třeba budete ostýchat odpovědět.