Co navštívit v Hradci Králové? Běžte si zamlsat do kavárny Pink Roses

Pokud plánujete výlet do Hradce Králové, určitě nebudete litovat. V tomto městě je mnoho skvělých míst, které můžete navštívit. Zajděte se podívat do planetária, vodní elektrárnu Hučák, Muzeum Východních Čech nebo Park Na Větvi, originální park, který tvoří hřiště zavěřešené na sítích v korunách stromů. Nebo můžete v měsíci červnu navštívit proslulý rockový festival Rock For People.

A po nějaké té aktivitě to samozřejmě bude chtít nějaké to dobré občerstvení k načerpání sil. Co takhle si dát něco dobrého a k tomu vynikající kávu?

dort

Kavárna Pink Roses má skvělou dostupnost, jelikož jen pár metrů od ní se nachází zastávka městské hromadné dopravy. Nachází se poblíž rušné třídy plné nejrůznějších obchodů, takže můžete návštěvu kavárny spojit i s nějakými těmi nákupy. Kavárna je spojena s cukrárnou, což vám dává výbornou příležitost si zamlsat a k tomu si dopřát šálek vynikající a kvalitní kávy.

Kavárna Hradec Králové Pink Roses vás zaujme především svým interiérem, který je laděn celý do růžových tónů. Stěny jsou pokryté růžemi a pastelové barvy ve vás vyvolají příjemnou a hřejivou atmosféru. Usadit se můžete na pohodlné křesílka a v klidu relaxovat.

Ochutnat můžete vynikající kávu na všechny způsoby, které máte rádi, ať už espresso, latté, cappuccino nebo i třeba ledovou kávu. Pokud nemáte zrovna chuť na kávu, v nabídce jsou samozřejmě také další teplé nápoje, jako například vynikající čaj, víno, nealkoholické limonády nebo míchané nápoje.

makronky

Tato kavárna a cukrárna je proslulá především svými zákusky a dorty, které vyrábí jen z těch nejkvalitnějších ingrediencích, což se odráží na konečné chuti. Zákusky jsou vždy čerstvé. Ochutnat můžete vynikající cupcake s různými krémy, čokoládové dorty, ovocné dorty, křehké větrníčky, lahodný cheesecake nebo jejich proslulé makronky, které se vám budou rozplývat v puse.