Důležitost loga

Znáte youtubery, streamery a podobně? Na Youtube a podobných sociálních sítích je jich mraky. I na instagramu, což jistě mladší generace dnešní doby ví, takže jí to nemusím až tak dopodrobna vysvětlovat. Youtube je opravdu místem, kde najdete videa všeho typu. Mukbangy, seriály, vlogy, písničky a podobně. Najdete zde naprosto všechno. A právě to je na youtube strašně fajn. Můžete si pustit video takového charakteru, na které máte zrovna chuť. Já třeba sleduji mukbangy od mých oblíbených youtuberek a to hodně často.

m

Říkáte si, že je to nechutné? Nebojte, ne každý, kdo natáčí mukbangy, natáčí špatně. Některá videa je i skutečně zábava sledovat. Nevěříte mi? Tak si zkuste najít nějaký mukbang, který vás bude bavit sledovat a uvidíte sami. Myslím, že na youtube se dá najít všechno, takže od těch „špatných“ youtuberů až po ty dobré a to mluvím z vlastní zkušenosti. A co má každý „větší“ youtuber? Minuta ticha, nechám vás chvíli hádat..pokud už víte, jsem moc ráda, že jste to uhádli. Pokud nevíte, tak to nevadí, protože vám to stejne prozradím. Jedná se o to, že skoro každý youtuber má svoje vlastní logo. A proč a co to vlastně logo je? Logo je věc, která charakterizuje danou osobu (co má ráda, prostě takový symbol). Proto se obraťte se na tvorbu loga v Chebu.

m

Například lidi, co natáčí mukbangy, zde určitě často budou mít logo spojené například s jeho fotkou a s jídlem. Vlogeři zase jako logo mohou mít svoji rodinnou fotku s nápisem. Youtubeři, co hrají profesionálně hry, zde zase mohou mít fotku hry a nápis youtube kanálu. Zkrátka každý to, co ho prostě nejvíce vystihuje. A proč je logo důležité? To si povíme za chvíli. Logo vystihuje autora youtube kanálu. A díky dobrému a kvalitnímu logu si ho samozřejmě diváci i mnohem lépe zapamatují. Divili byste se, ale kvalitní logo dělá na sociálních sítích opravdu hodně.