Pivo pro muže

Myslím si, že asi každý muž má rád pivo. Jinak bych asi tohle nepsala. Protože u nás v rodině jsou pánové, kteří bez piva neudělají snad ani krok. Zatímco já jsem závislá na kávě a taky čokoládě, tak můj bratr, otec a taky můj přítel jsou závislý opravdu na pivu. Ale abych vás zase uklidnila v tom, tak samozřejmě oni nejsou závislí tak, že by každý den pili do němoty a byli z toho úplně opilí. To vůbec ne. Oni hlavně pijí pivo, když třeba někde pracují. Vy se možná nyní asi chytáte za hlavu, protože přeci nikdo nesmí pít alkohol při tom, když pracuje. Jenomže já to zase myslím trošičku jinak. Já totiž na zahradě stavím velkou boudu, kde budu skladovat kola různé sezónní věci a taky třeba kola. A tak jsem si řekla, že na pomoc vyšlu svou rodinu. Byla jsem ráda, když mi všichni v tomhle vyhověli. Ale byla podmínka, že všichni chtěli pít u toho pivo.

Muži mají rádi pivo.

A docela jsem byla v šoku, ale musela jsem jim vyhovět. Takže jsem si musela sehnat přepravku alespoň pro deset piv. Plastová přepravka pro deset piv je zase výhodná v tom, že se to lehce drží v ruce, protože když jsem naposledy kupovala piva, která jsem dala do své tašky, tak to jenom o sebe mlátilo, měla jsem strach, že to rozbiji. Takže jsem ráda, že plastová přepravka na deset piv existuje.

Dekorace na pivní přepravku.

Navíc je to taky velmi skladné. Můžete si pořídit plastovou přepravku na deset piv, která je stohovatelná anebo která je pevná. Já mám doma obě dvě varianty. Protože můj otec si dává tu pevnou plastovou přepravku na 10 piv do auta. Myslím tím do kufru auta. Já jsem si doma nechala takovou tu lepší, skladnou, která je stohovatelná. Protože já piva nemám doma tak moc často. Jenom, když si pořídí nějaké přítel. Ale věřte mi, že já ty piva příteli počítám a hlídám ho, aby to samozřejmě nepřehnal s alkoholem. Opilství nemám ráda, ale dát si pivo na chuť je zcela v pořádku.