Jak vylepšit narozeninovou oslavu pro vaše děti?

Děti milují oslavy, a proto není divu, že spousta rodičů jim chce připravit opravdu nezapomenutelnou oslavu, na které budou spokojení nejen všechny děti, ale i dospělí. Pořádání opravdu skvělé narozeninové párty vyžaduje ale trochu přemýšlení a především příprav.

Jak docílit, že vaše oslava bude skutečně nezapomenutelná?

Zvolte si téma

Aby měla oslava zaručený úspěch, zvolte si nějaké tematické zaměření. To můžete dopředu prozradit hostům, třeba formou pozvánek, aby se mohli tématu přizpůsobit, třeba svými kostýmy. Můžete vybírat ze stovek témat, zde se opravdu fantazii meze nekladou. Zvolte to, co má vaše dítě nejraději, protože je to přeci jen jeho oslava. Můžete udělat oslavu na téma princezen, jednorožců, kouzelníků, pirátů, fotbalistů nebo čehokoliv jiného. Oblíbené jsou taky oslavy na motivy jednotlivých filmů, například podle Ledového království, Tlapkové patroly nebo třeba Mimoňů.

občerstvení

Vyberte si vhodný program

Čím udělat dítku větší radost než objednat nějaké zábavné vystoupení, u kterého se zabaví rodiče i dospělí? Spousta umělců nabízí specializované představení pro dětské párty, takže si určitě vyberete. Můžete zvolit dětského zpěváka, baviče, nebo třeba kouzelníka, který je u dětí velmi oblíbený a určitě tuto volbu programu ocení. Pokud se rozhodnete pro kouzelníka, dáme vám tip na kouzelníka pro děti VasKouzelnik.cz.

kouzelník

Hudba a dobré jídlo

Stejně jako u párty pro dospělé, i u té dětské platí, že dobrou oslavu dělá hudba a jídlo. Zvolte oblíbenou dětskou hudbu vaší ratolesti, na kterou si bude moci se svými kamarády zatancovat a vydovádět se. Pro jednou odložte stranou zásady zdravého jídelníčku a dopřejte dětem to, na co mají opravdu chuť. Určitě neuděláte chybu s klasickým občerstvením tipu jednohubek, brambůrků a oříšků, nebo můžete zkusit něco originálnějšího. A nezapomeňte na velký a dobrý dort.