Krásně schodiště

Máte doma schodiště? Já si myslím, že schodiště se doma jistě vyplatí. Protože pokud bydlíte třeba v prvním patře, tak je logické, že doma nějaké schodiště mít budete. Ovšem není schodiště jako schodiště. Schodiště si můžete pořídit v jakékoliv velikosti a také z jakéhokoliv materiálu a tady záleží pouze na vašich financích a na vašem vkusu. Já doporučuji mít schodiště dřevěné. Protože vypadá opravdu elegantně a myslím si, že dřevo nikdy nevyjde z módy. A mně se líbí, jak dřevo postupem času zraje. Říká se tomu zrání, takže potom hezky křupe. A dekorativní dřevo jako tohle ale vůbec není na škodu. Takže pokud hledáte něco krásného, tak samozřejmě nevynechejte dřevěné zábradlí. A taky celkově schodiště by bylo pěkné ze dřeva. Můžete na něj pak dát samozřejmě nějaký kvalitní lak, aby vám dřevo co nejvíce vydrželo a taky jsem se setkala s názory, že dřevěné schodiště může zanechávat třísky.

Mám ráda čisté linie.

To jste ale všichni bohužel na omylu. Dřevěné schodiště vůbec žádné třísky nemá. A dřevěné schodiště je opravdu pěkně opečovávané a ohoblované, takže třísky tak nikde nemáte. Takže pokud si přejete doma nějaké stylové schodiště, můžete se také obrátit na nějakého designéra nebo architekta. Myslím si, že právě bytový architekt vám samozřejmě se schodištěm nejlépe poradí.

Schodiště dejte všude.

Taky bych dbala na to, aby schodiště celkově působilo pěkně a působilo a ladilo s designem celého interiéru. Samozřejmě, ale záleží, kolik do toho chcete investovat peněz. Taky záleží na vašem vkusu, jaký design schodiště si vyberete. Mě se taky třeba moc líbí schodiště, které je v minimalistickém stylu, protože takové schodiště jde pak skvěle a lehce kombinovat s dalším a jiným vkusem. takže taky pak nebude nic přeplácené. Myslím, že za to nic nedáte, změna může být vždy. Navíc pěkné schodiště udělá doma pěknou změnu.