Nemůžete si dovolit dům? Zapomeňte na to – již můžete!


Bydlet ve svém domě je nyní často nesplněným snem. Lidé si nemohou dovolit kupovat nemovitosti, které stojí několik milionů anebo si postavit dům za obdobnou částku, protože už jen pozemek stojí ohromné peníze. Co kdybyste si ale takový svůj domek mohli skutečně dovolit? Znělo by Vám toto tvrzení dobře a nadějně? Tak mrkněte dále.

dům - klíč

Dům si již můžete dovolit! Pořiďte si lehce netradiční dům, který Vám případně firma zafinancuje – poskytne úvěr, půjčku či hypotéku. Tyto domy se většinou pohybují na velice příznivé cenové úrovni. Samozřejmě záleží, na jakém takovém domu byste se domluvili. Můžete mít například 3+1 o ploše 70 m2 apod. Nabídka je široká, ale tyto domy rychle mizí. Můžete si domluvit nezávaznou schůzku abyste se podívali o čem mluvím. Například dům Lavaro House Amanda – tento dům je krásně vzdušný, moderní a má dostatek pokojů i pro děti. Fotky ve fotogalerii Vám ukážou více.

Tyto domy jsou zcela obytné. Nebude Vám chybět voda ani elektřina. Moderní zařízení Vám vyrazí dech. Domy, které jsou cenově přístupné pro většinu lidí se velmi těžko hledá. Když se podíváte na nabídku takových domů a spočítáte si celkové náklady, tak jistě zjistíte, že se tato volba opravdu vyplatí. Nyní navíc v akci můžete získat ještě lepší cenu.

bílá vana

Celá Vaše rodina může bydlet v novém domově v krásném prostředí a moderním stylu. Mít pohromadě celou rodinu pod jednou střechou je to nejhezčí co v životě můžeme zažívat. Tyto obydlí bývají již plně vybaveny troubou, ledničkou, sprchovým koutem či vanou. Ostatní si samozřejmě můžete dovybavit vy sami. Nicméně vše je o domluvě s prodejcem. Pokud jste nenašli nic, co by Vás oslovilo, ale přesto byste měli o tento dům zájem, tak se podívejte na širší nabídku. Pokud svou rodinu chcete mít opravdu v domě a nechcete mít pouze byt, tak se určitě podívejte na možnosti. Další možnosti jsou postavení vlastního domu anebo dovezení již zhotoveného domu takzvaně „na kolečkách“.