PC hry

Vzpomínám si na té doby, kdy doma ještě vůbec neměl někdo počítač. A to byla to taková doba, kdy zrovna byla devadesátá léta. Jistě se to asi všichni pamatujete, že v devadesátých letech byla opravdu jiná parta lidí. A my jsme jako malé děti v devadesátých letech stále někde běhaly venku a o počítačích jsme neměly vůbec žádné ponětí. Taky si vzpomínám, když moje kamarádka dostala poprvé počítač. To mě bylo asi deset let a kamarádce jedenáct let. A věřte mi nebo ne, ale ani jednu z nás ten počítač nezajímal, protože jsme ještě nepochopily to kouzlo počítače, které známe dnes.

Taky pracuji online z domu.

A věřím, že kdybychom věděli, jak je počítači opravdu hodně zábavný a jaké má kouzlo, tak jsme na tom počítači s kamarádkou asi každý den. Jenom že je na tom počítači pracovali její rodiče, takže bychom na něm asi tak často být nemohly. Jenomže mě počítač opravdu hodně baví. A jsem opravdu ráda, že konečně už mám doma vlastní notebook a počítač. A mám oba dva, protože na počítači si většinou hraje je můj syn a já na notebooku taky pracuji. A většinu času taky pracuji home office a online, takže jsem ráda, že notebook můžu nosit opravdu kdykoliv sebou.

PC hry jsou oblíbené.

A taky vždycky, když jedu někam na výlet nebo na návštěvu k rodině, tak si beru s sebou notebook, kde je můžu vykonávat taky své zaměstnání, takže se nemusím bát, že bych třeba něco zapomněla. Mnoho lidí má doma počítač a notebook, protože pracuji s home office u anebo tam různé děti hrají taky oblíbené počítačové hry. A jak jste na tom vy a počítačové hry? Já je taky občas hraji, a to se mi už blíží čtyřicítka. Vůbec mi to nevadí a taky moje děti hrají pc hry a jsme ráda, že je to baví. Rozhodně nepatřím k těm rodičům, kterým vadí, že jejich ratolesti hrají počítačové hry, takže jsem spíše takové volnější a kamarádská maminka. A taky s dětmi někdy hraji PC hry.