Stylová turistická výprava do Vysokých Tater

Když se řekne něco „stylového“, v souvislosti s tímto výrazem vás možná napadne řešení, které vyzdvihuje právě tamní atmosféru. Kupříkladu půjdete-li na hokejový zápas naší reprezentace oblečeni v českém hokejovém dresu, a budete-li mít s sebou ještě naší státní vlajku, budete styloví fanoušci.

dívka v mikině

Něco podobného byste mohli uspořádat v turistickém duchu, máte-li rádi hory, a pohybujete-li se rádi ve skupině přátel. Rádi bychom vám navrhli výlet či dovolenou ve Vysokých Tatrách, protože je to pohoří s mnoha možnostmi turistických tras a zároveň jde o velmi kontrastující reliéf terénu vůči okolnímu prostředí. Z některých horských vrcholků pak máte doslova jako na dlani město Poprad, Kežmarok a jejich blízké okolí.

Vysoké Tatry

Pořiďte ostatním stylové mikiny

K výletu do Vysokých Tater je může báječně hodit reklamní mikina. Vyrobená převážně z bavlny s příměsí polyesteru, což je materiál přímo ideální pro horskou turistiku. Nakoupíte mikiny v různých barvách a každému z vás přidělíte barvu zcela odlišnou. Mikiny jsou tzv. unisex, což znamená, že jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Mají univerzální střih s kruhovým výstřihem a patenty na rukávech a spodním lemu.

Mikiny můžete každému darovat buď bez potisku, anebo je stylově upravit potisky či výšivkou tematicky podle tamního prostředí, tedy například na jedné bude vytištěný kamzík, na druhé svišť, na třetí panorama hotelu Patria ve Štrbském Plese, na čtvrté lanovka na Hrebienok atd. každou mikinu můžete rovněž opatřit příslušným jménem nebo přezdívkou a vězte, že takto oděni budete na horských svazích budit nejen pozornost, ale možná budete někoho i inspirovat k něčemu podobnému.

Mikiny si pak každý může uschovat na památku a mít je jako talisman pro další výpravu, která bude napříště třeba vodácká. I na vodě se mikiny hodí pro chladné letní večery či chladná rána.