Ručně vyráběná dekorace pod stromečkem


Inspirace doslova leží na zemi, jen jí sebrat. Ba ne, je to jen takový slovní obrat, každopádně ale internet obsahuje mnoho a mnoho nápadů, co můžete doma začít vyrábět nebo třeba i jednorázově vytvořit. Určitě takový dárek udělá radost nejednomu blízkému ve vaší rodině. Můžete vyrábět i pro vaše ještě nenarozené děti, prostě v tomto ohledu není hranic. Nebo vyrobte něco hezkého a darujte to na charitu nebo prodejte a výtěžek pak darujte, za pár dní k tomu máte skvělou příležitost, kterou jsou právě vánoční svátky, kdy se dějí na světě zázraky a vy toho můžete být součástí.

koule

Jste maminka na mateřské dovolené a hledáte způsob, jak si po večerech něčím přivydělávat, co vás nebude nutit opustit prostředí vašeho domova, a co můžete pohodlně dělat na gauči v čase, který se vám hodí? Znáte metodu plstění, kdy se vezme ovčí rouno a dokáží se z něj udělat skoro zázračné plastiky, dekorace, nebo třeba i náhrdelníky, či náušnice a kabelky? Nebo třeba botičky pro nejmenší nebo klobouky pro pány?

boticky

Rozjezdy jsou pro hvězdy, ale nemusíte hned vyrábět zázraky, začněte postupně třeba vytvořit kolotoč nad postýlku pro vaše nejmenší členy rodiny. Krásná zvířátka s mráčky nebo i se sluncem uprostřed, je to zcela a čistě na vás. Nebo udělejte pro vaší milou maminku nebo sestřičku rovnou náhrdelník z plstěných kouliček, třeba i z vícero barev. Pokročilejší výrobci dělají třeba i první botičky pro malé děti, které začínají chodit. Ovčí rouno je totiž ideálním materiálem, který v zimě hřeje, v létě zase dokáže ochladit. V současné chvíli by se ale hodilo vyrobit vánoční ozdoby, viďte? Těch totiž není nikdy dost a z tohoto materiálu je to rovněž možné udělat. Nebo fešné brože pro dámy, pro pány zase teplé čepice na zimu. Určitě zahřejí, a navíc budou vyrobené vašimi vlastními rukami, což je další přidaná hodnota výsledného produktu. Stačí už jen zabalit a čekat na Štědrý den.