Pohodlné sezení

Jsem ráda, že existují sedací vaky a pytle. Líbí se mi to, protože je to hlavně pohodlné. A ještě před deseti lety jsem o těch sedacích vaků a pytlích vůbec neslyšela. A když jsem to slyšela poprvé, a to bylo asi před osmi lety nebo tak nějak, nevím to už přesně. A ze začátku jsem si myslela, že to nějaký vtip, že je to asi nějaký sedací vak pro psa, na který si pes lehne a odpočívá. Když jsem sedací vak viděla na pár fotkách, jak to, jak je to zábavné, tak jsem si řekla, že to může být vlastně docela prima. A tak jsem si samozřejmě jeden sedací vak anebo pytel pořídila. A ani jsem nevěděla, co to přesně je. Nakonec po objednání mi v krabici přišel sedací vak. Opravdu hodně zajímavé! A musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Takový materiál sedacího vaku byl opravdu dokonalý. A takové ty příjemné kuličky, čím byl vak vycpaný, byly perfektní.

Zde by se krásně relaxovalo.

Opravdu jakmile jsem si na ten velký sedací vak sedla, tak se všechno vytvarovalo podle mého těla. Takže to bylo velmi příjemné a nikde nic netlačilo. Musím říct, že ten sedací vak byl tak obrovský, že bych se nedivila, kdybych na sedacím vaku taky usnula. A taky jsem si potom řekla, že bych si mohla koupit třeba sedací pytel. Jenže když jsem viděla ty ceny, tak jsem málem omdlela.

Mám ráda pohodlí.

Sedací pytle jsou docela drahé. Tak jsem si řekla, že zůstanu u sedacích vaků. Sedací vak si taky oblíbil můj mladší syn, tak jsem mu ho taky pořídila. Já jsem si sedací vak nechala pro sebe, protože je opravdu velký, ideální pro mě. Syn by se v něm asi ztratil. Ne, dělám si srandu. Opravdu je ten sedací vak tak velký, že by pohltilo opravdu mého syna. Ale na druhou stranu myslím, že tohle by se právě synovi moc líbilo. Moc rád dělá domečky z dek a peřin, takže nějaké maxi sedací vaky a pytle by jistě uvítal. No, uvidíme, jak bude hodný, třeba další dostane na Vánoce.